6-oji rinktinė

⚑ Diena, skirta karių savanorių darbdaviams

Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Prisikėlimo apygardos 6 - oji rinktinė organizavo karių savanorių darbdaviams skirtą renginį. Tai ketvirtasis, jau tradicija tapęs, pirmąjį rugsėjo šeštadienį organizuojamas toks renginys, kuomet iš Šiaulių ir Telšių apskričių suvažiuoja karių savanorių darbdaviai ir jų šeimos nariai.
⚑ Mokomajame pulke iškilmingai prisiekė 123 kariai

Jonušo Radvilos mokomajame pulke Lietuvos Respublikai prisiekė 33-ioji Bazinio kario savanorio įgūdžių kurso (toliau – BKSĮK) karių laida. Krašto apsaugos savanorių pajėgų (toliau - KASP) gretas papildė 123 kariai savanoriai, kurie iškilmingos ceremonijos metu prisiekė ne tik ištikimai tarnauti savo šaliai, vykdyti vadų įsakymus, bet ir negailėdamas jėgų ir gyvybės ginti savo valstybę, jos laisvę ir nepriklausomybę.⚑ Sveikiname 39-osios laidos karius savanorius prisiekus Lietuvos valstybei.

Š. m. kovo 10 d. Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomajame pulke vyko 39-oji iškilminga karių savanorių priesaiką. Lietuvos respublikai prisiekė kariai savanoriai, sėkmingai baigę kario savanorio bazinių įgūdžių kursą.

⚑ Prisikėlimo apygardos 6 – oje rinktinėje vyko iškilminga rikiuotė.

Prisikėlimo apygardos 6 – oje rinktinėje vyko iškilminga rikiuotė, kurios metu Štabo ir aptarnavimo kuopos kuopininkas vrš. Mykolas Kačinskas


⚑ Šiaulių mieste vyko Kariuomenės dienos minėjimas.

Lietuvos kariuomenės KASP Prisikėlimo apygardos 6 - oji rinktinė dalyvavo Lietuvos kariuomenės dienos minėjime, Šiaulių mieste.